Müügiinfo ja partnerid2020-02-16T16:50:56+03:00

Müük ja lisainfo

Lepingu hinnas sisaldub

Elektri-, vee/kanalisatsiooni liitumised, juurdepääsuteed kõvakatteni, tänavavalgustus, pinnasetööd krundi tõstmiseks (majaaluse osa). Elamurajooni on planeeritud ühine paadisild Audru jõele pääsuks, suur avaliku rannaga tehisjärv, laste mänguväljakud, spordiväljakud ja kergliiklusteed.

Võlaõigusleping

Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid.

Asjaõigusleping

Kui arenduse on valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõigusleping.

Kommunikatsioonid

Planeeringuala läheduses Luige teel on Audru aleviku veevõrgu ja reoveekanalisatsiooni torustikud. Planeeringuala on planeeritud ühendada Audru aleviku veetorustikuga De110 läbi Raksipõllu kinnistu. Lähimad elektrivarustuse alajaamad on „Kirbu” alajaam Golfitalli kinnistul ja Kivi alajaam Kivimaa kinnistul. Uued alajaamad rajab Eesti Energia ja krundid saavad elektrivarustuse ampripõhise tasuga.

Partnerid

City Property

City Property on seadnud üheks eesmärgiks olla kliendi vajadusi arvestav personaalne partner kinnisvaratehingutes, kelle eesmärgiks on alati ületada kliendi ootuseid, pakkudes täisteenust koos järelteenindusega. Tänu koostööpartneritele abistame enda kliente ka keerulistemas juriidilistes küsimustes, nõustame ehitusalaselt ning võtame soovi korral ka enda peale kolimisega seotud vastutuse.

Valgesalu kodude juures on peamiseks kontaktiks City Property kinnisvaramaakler Epp-Kadi, kes vastab alati üdini positiivsusest pakatavalt kõikidele küsimustele, lahendab kõik murekohad ja teeb enda tööd tõesti südamega.

Epp-Kadi Ivask
Kinnisvaramaakler
551 3184
epp.ivask@cityproperty.ee

Võtke meiega ühendust!

Epp-Kadi Ivask
Kinnisvaramaakler
551 3184
epp.ivask@cityproperty.ee

Valgesalu, Audru, Pärnumaa
5845 5068
info@valgesalu.ee